منوهای نصب در پنل مدیریت

درباره ما

دکتر امیر زندی در سال ۱۳۵۹ در استان کرمان چشم به جهان گشود. او پس از گذراندن مقطع ابتدایی در مدارس دولتی در سال ۱۳۷۱موفق به کسب قبولی با رتبه ۲ در آزمون استعدادهای درخشان ( تیزهوشان ) در استان شد. ولیکن به دلیل عدم تمکن مالی خانواده در مدرسه راهنمایی دولتی ادامه تحصیل داد.

سپس در سال ۱۳۷۸ در کنکور سراسری در رشته مهندسی متالورژی دانشگاه شهید باهنر کرمان پذیرفته شد. اما به دلیل علاقه مندی وافر به علوم انسانی (روانشناسی ) وهنر ، علی رغم گذراندن پنج ترم در این رشته مهندسی، از ادامه تحصیل انصراف داده و با آموزش کلاسهای روانشناسی مطالعه در مدارس مختلف و همین طور ثبت عنوان “خطاطی و طراحی روی ظروف سنتی و سازهای سنتی” در سازمان صنایع دستی به کار خود ادامه داد.

سرانجام با شروع تحصیلات آکادمیک خود در سال ۱۳۸۸ در گرایش روانشناسی بالینی و رسیدن به هدف دیرینه خود به ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه اش پرداخت ،  ودر سال ۱۳۸۹  طرح کاربردی تخصصی “خانواده پایدار” را پایه گذاری نمود. این طرح انتقادی که به همراه تعدادی از اساتید دانشگاهی و پژوهشگران متخصص با آسیب شناسی اجتماعی در میان خانواده های ایرانی انجام شده است، تا به  امروز به برگزاری بیش از صدها همایش ، کارگاه های آموزشی  وآموزش هزاران نفر پرادخته است.

وی سپس تحصیلات تکمیلی خود را به صورت تخصصی در گرایش روانشناسی خانواده در سال ۱۳۹۵ در مقطع کارشناسی ارشد به پایان رساند و به دنبال آن در سال ۱۳۹۸ موفق به دریافت مدرک دکتری در همان رشته از دانشگاه خوراسگان اصفهان گردید.

همچنین پس از شرکت در طرح اعتبار سنجی و اعتباربخشی دانشگاه بین المللی دمونترال گرجستان و پذیرفته شدن از طرف این نهاد علمی نیز موفق به اخذ مدرک گواهی همسطح دکترای علمی حرفه ای در رشته روانشناسی با گرایش خانواده از سوی این دانشگاه بین المللی شد.

از دیگر فعالیتهای وی میتوان به تالیف چند جلد کتاب تخصصی در زمینه مهارتهای زندگی  اشاره کرد. از جمله کتابهای ایشان به کتاب رسانه و خانواده ، کتاب وسوسه عقل و nlp ، کتاب نوجوان و خانواده  و کتاب شناخت هدفمند در ارتباط همسران ، می توان اشاره نمود.